София - Атина

Линия : Стара Загора - Ираклио - Илиас Травел

Билети и информация
Еднопосочен билет : 98 лв.
Двупосочен билет : 176 лв.
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 3 ч. 35 мин.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Пристига : Площад Омония, Атина
Времетраене : 12 ч. 40 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Илиас Травел

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Ираклио
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
София - Атина
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
София
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 98 лв.
Дв. билет : 176 лв.
Арда-Тур
Заминава :
София
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 98 лв.
Дв. билет : 137 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 123 лв.
Дв. билет : 221 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 123 лв.
Дв. билет : 221 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 123 лв.
Дв. билет : 221 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 160 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
София
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 123 лв.
Дв. билет : 221 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
София
България
Пристига :
Атина
Гърция
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 160 лв.