Сопот - София

Линия : Карлово - София - Кастел експорт

Билети и информация
Заминава : Автогара, Карлово
Пристига : Автогара, Сопот
Времетраене : 10 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Сопот
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 2 ч. 39 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Кастел експорт

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Карлово - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30 12:00
  • Вторник
    6:30 12:00
  • Сряда
    6:30 12:00
  • Четвъртък
    6:30 12:00
  • Петък
    6:30 12:00
  • Събота
    6:30 12:00
  • Неделя
    6:30 12:00
  • Празнични дни
    6:30 12:00
Автобусни линии
Сопот - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Сопот
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 17.6 лв.