Слънчев бряг - Свети Влас

Линия : Видин - Свети Влас - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Видин
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 11 ч.
Престой :
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара, Свети Влас
Времетраене : 20 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Видин - Свети Влас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Слънчев бряг - Свети Влас
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Свети Влас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Свети Влас
България