Слънчев бряг - Варна

Линия : Кърджали - Варна - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Еднопосочен билет : 12 лв.
Заминава : Автогара 21-ви век, Кърджали
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 3 ч. 36 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 1 ч. 42 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Слънчев бряг - Варна
Транспортни фирми

Виктори 13 ООД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Медилин СД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
М-бус
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Минибус Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Автобусна компания Чапъра
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.