Слънчев бряг - Стара Загора

Линия : Свети Влас - Видин - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Свети Влас
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 20 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 2 ч. 35 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свети Влас - Видин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:40
  • Вторник
    6:40
  • Сряда
    6:40
  • Четвъртък
    6:40
  • Петък
    6:40
  • Събота
    6:40
  • Неделя
    6:40
  • Празнични дни
    6:40
Автобусни линии
Слънчев бряг - Стара Загора
Транспортни фирми

Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 20 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Стара Загора
България