Слънчев бряг - Сливен

Линия : Варна - Пловдив - Автобусна компания Виктори 13 ООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 1 ч. 43 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 2 ч. 22 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Слънчев бряг - Сливен
Транспортни фирми

Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Сливен
България
Едн. билет : 15 лв.
Дв. билет : 27 лв.
Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Сливен
България