Слънчев бряг - Поморие

Линия : Свети Влас - Видин - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Свети Влас
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 20 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Център, Поморие
Времетраене : 20 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свети Влас - Видин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:40
  • Вторник
    6:40
  • Сряда
    6:40
  • Четвъртък
    6:40
  • Петък
    6:40
  • Събота
    6:40
  • Неделя
    6:40
  • Празнични дни
    6:40
Автобусни линии
Слънчев бряг - Поморие
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
М-бус
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Поморие
България