Слънчев бряг - Пловдив

Линия : Слънчев бряг - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 24 лв.
Двупосочен билет : 38.4 лв.
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 5 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Слънчев бряг - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:10
  • Вторник
    6:10
  • Сряда
    6:10
  • Четвъртък
    6:10
  • Петък
    6:10
  • Събота
    6:10
  • Неделя
    6:10
  • Празнични дни
    6:10
Автобусни линии
Слънчев бряг - Пловдив
Транспортни фирми

Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Пловдив
България