Слънчев бряг - Обзор

Линия : Стамболово - Варна - Автобусна компания Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стамболово
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 5 ч. 5 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара, Обзор
Времетраене : 36 мин.
Престой : 2 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стамболово - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Слънчев бряг - Обзор
Транспортни фирми

М-бус
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Обзор
България
Автобусна компания Минибус Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Обзор
България
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Обзор
България
Автобусна компания Чапъра
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Обзор
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Обзор
България