Слънчев бряг - Варна

Линия : Пловдив - Варна - Автобусна компания Медилин СД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 12 лв.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 5 ч. 32 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 1 ч. 46 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Слънчев бряг - Варна
Транспортни фирми

Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Автобусна компания Чапъра
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
М-бус
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.
Автобусна компания Минибус Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 12 лв.