Слънчев бряг - Бургас

Линия : Слънчев бряг - Бургас - Автобусна компания Минибус Експрес

Билети и информация
Еднопосочен билет : 6 лв.
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара Юг, Бургас
Времетраене : 45 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Слънчев бряг - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:20 7:10 9:10 9:50 11:50 12:30 14:30 15:10 17:10 17:50 19:50
  • Вторник
    6:20 7:10 9:10 9:50 11:50 12:30 14:30 15:10 17:10 17:50 19:50
  • Сряда
    6:20 7:10 9:10 9:50 11:50 12:30 14:30 15:10 17:10 17:50 19:50
  • Четвъртък
    6:20 7:10 9:10 9:50 11:50 12:30 14:30 15:10 17:10 17:50 19:50
  • Петък
    6:20 7:10 9:10 9:50 11:50 12:30 14:30 15:10 17:10 17:50 19:50
  • Събота
    6:20 7:10 9:10 9:50 11:50 12:30 14:30 15:10 17:10 17:50 19:50
  • Неделя
    6:20 7:10 9:10 9:50 11:50 12:30 14:30 15:10 17:10 17:50 19:50
  • Празнични дни
    6:20 7:10 9:10 9:50 11:50 12:30 14:30 15:10 17:10 17:50 19:50
Автобусни линии
Слънчев бряг - Бургас
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Виктори 13 ООД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 6 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 6 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България