Слънчев бряг - Бургас

Линия : Варна - Пловдив - Автобусна компания Виктори 13 ООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 1 ч. 43 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 31 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Слънчев бряг - Бургас
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 4 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Минибус Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Медилин СД
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 6 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 6 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Слънчев бряг
България
Пристига :
Бургас
България