Сливен - Търговище

Линия : Сливен - Шумен - Дорис

Билети и информация
Еднопосочен билет : 10 лв.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара, Търговище
Времетраене : 3 ч. 5 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Дорис

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сливен - Шумен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Сливен - Търговище
Транспортни фирми

Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Търговище
България