Сливен - Стара Загора

Линия : Сливен - Пловдив - Леонид Леонидов ET

Билети и информация
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 6 мин.
Престой : 4 мин.
Транспортна фирма

Леонид Леонидов ET

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сливен - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 8:00
  • Вторник
    6:00 8:00
  • Сряда
    6:00 8:00
  • Четвъртък
    6:00 8:00
  • Петък
    6:00 8:00
  • Събота
    6:00 8:00
  • Неделя
    6:00 8:00
  • Празнични дни
    6:00 8:00
Автобусни линии
Сливен - Стара Загора
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 7 лв.
Кавказ
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 7 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 7 лв.
Кавказ
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 7 лв.
Виктори 13 ООД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 7 лв.
Медилин СД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 8 лв.
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Медилин СД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 7 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България
Илиас Травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Стара Загора
България