Сливен - София

Линия : Сливен - София - Дорис

Билети и информация
Еднопосочен билет : 22 лв.
Двупосочен билет : 40 лв.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 21 мин.
Престой : -
Разстояние : 312 км
Транспортна фирма

Дорис

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сливен - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:00
  • Вторник
    4:00
  • Сряда
    4:00
  • Четвъртък
    4:00
  • Петък
    4:00
  • Събота
    4:00
  • Неделя
    4:00
  • Празнични дни
    4:00
Автобусни линии
Сливен - София
Транспортни фирми

Глобус – ЕС
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.