Сливен - София

Линия : Ямбол - Пирея - Турист Сервиз Холдинг АД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 30 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 5 ч.
Престой : -
Транспортна фирма

Турист Сервиз Холдинг АД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    2:30
  • Вторник
    2:30
  • Сряда
    2:30
  • Четвъртък
    2:30
  • Петък
    2:30
  • Събота
    2:30
  • Неделя
    2:30
  • Празнични дни
    2:30
Автобусни линии
Сливен - София
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 22 лв.
Дв. билет : 40 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 38 лв.