Сливен - Солун

Линия : Варна - Пирея - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 55 лв.
Двупосочен билет : 100 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 3 ч. 45 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара Македония, Солун
Времетраене : 11 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Сливен - Солун
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Солун
Гърция
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 68 лв.
Дв. билет : 124 лв.