Сливен - Пловдив

Линия : Омуртаг - Пловдив - Кавказ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Омуртаг
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 2 ч. 10 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 3 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Кавказ

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Омуртаг - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Сливен - Пловдив
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Медилин СД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Илиас Травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Кавказ
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Медилин СД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пловдив
България
Едн. билет : 10 лв.