Сливен - Пазарджик

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 3 ч. 45 мин.
Престой : 30 мин.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 3 ч. 30 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Сливен - Пазарджик
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пазарджик
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пазарджик
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пазарджик
България
Илиас Травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пазарджик
България
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Пазарджик
България