Сливен - Нова Загора

Линия : Сливен - София - Дорис

Билети и информация
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара, Нова Загора
Времетраене : 30 мин.
Престой : 2 мин.
Разстояние : 38 км
Транспортна фирма

Дорис

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сливен - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:00
  • Вторник
    4:00
  • Сряда
    4:00
  • Четвъртък
    4:00
  • Петък
    4:00
  • Събота
    4:00
  • Неделя
    4:00
  • Празнични дни
    4:00
Автобусни линии
Сливен - Нова Загора
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Илиас Травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Шумен пътнически автотранспорт ООД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Медилин СД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Едн. билет : 4 лв.
Глобус – ЕС
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Леонид Леонидов ET
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Глобус – ЕС
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Нова Загора
България