Сливен - Ловеч

Линия : Бургас - Плевен - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 20 лв.
Двупосочен билет : 38 лв.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 1 ч. 46 мин.
Престой : 7 мин.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара, Ловеч
Времетраене : 4 ч. 8 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Сливен - Ловеч
Транспортни фирми

ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Ловеч
България