Сливен - Бургас

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 1 д. 11 ч. 30 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 1 ч. 20 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Сливен - Бургас
Транспортни фирми

М-бус
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 22 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Виктори 13 ООД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Медилин СД
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Алекс ОК
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 22 лв.