Сливен - Бургас

Линия : Пловдив - Варна - Медилин СД

Билети и информация
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 2 ч. 50 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 1 ч. 46 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Медилин СД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Сливен - Бургас
Транспортни фирми

ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 22 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 22 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 22 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Дорис
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 20 лв.