Сливен - Атина

Линия : Ямбол - Пирея - Турист Сервиз Холдинг АД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 137 лв.
Двупосочен билет : 246 лв.
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : Автогара, Сливен
Времетраене : 30 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Сливен
Пристига : пл.Караискаки, Атина
Времетраене : 17 ч.
Престой : -
Транспортна фирма

Турист Сервиз Холдинг АД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    2:30
  • Вторник
    2:30
  • Сряда
    2:30
  • Четвъртък
    2:30
  • Петък
    2:30
  • Събота
    2:30
  • Неделя
    2:30
  • Празнични дни
    2:30
Автобусни линии
Сливен - Атина
Транспортни фирми

Автобусна компания Илиас Травел
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Атина
Гърция
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Сливен
България
Пристига :
Атина
Гърция