Симитли - София

Линия : Мелник - София - Сандански 5

Билети и информация
Заминава : център, Мелник
Пристига : Автогара, Симитли
Времетраене : 1 ч. 12 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Симитли
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 2 ч. 47 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Сандански 5

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Мелник - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:10
  • Вторник
    6:10
  • Сряда
    6:10
  • Четвъртък
    6:10
  • Петък
    6:10
  • Събота
    6:10
  • Неделя
    6:10
  • Празнични дни
    6:10
Автобусни линии
Симитли - София
Транспортни фирми

Сандански 5
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Чона
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 17.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 17.6 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.