Симитли - Благоевград

Линия : Петрич - София - Автобусна компания Чона

Билети и информация
Заминава : Автогара, Петрич
Пристига : Автогара, Симитли
Времетраене : 1 ч. 12 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Симитли
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 45 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Чона

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Петрич - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 7:30 10:00
  • Вторник
    6:00 7:30 10:00
  • Сряда
    6:00 7:30 10:00
  • Четвъртък
    6:00 7:30 10:00
  • Петък
    6:00 7:30 10:00
  • Събота
    6:00 7:30 10:00
  • Неделя
    6:00 7:30 10:00
  • Празнични дни
    6:00 7:30 10:00
Автобусни линии
Симитли - Благоевград
Транспортни фирми

Сандански 5
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 2 лв.
Дв. билет : 3.2 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 2 лв.
Дв. билет : 3.2 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
Благоевград
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
Благоевград
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Симитли
България
Пристига :
Благоевград
България