Севлиево - Плевен

Линия : Стара Загора - Плевен - Зара бус

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Севлиево
Времетраене : 2 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Севлиево
Пристига : Автогара, Плевен
Времетраене : 1 ч. 25 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Зара бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:15
  • Вторник
    6:15
  • Сряда
    6:15
  • Четвъртък
    6:15
  • Петък
    6:15
  • Събота
    6:15
  • Неделя
    6:15
  • Празнични дни
    6:15
Автобусни линии
Севлиево - Плевен
Транспортни фирми

ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Севлиево
България
Пристига :
Плевен
България
М-бус
Заминава :
Севлиево
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 8 лв.
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Севлиево
България
Пристига :
Плевен
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Севлиево
България
Пристига :
Плевен
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Севлиево
България
Пристига :
Плевен
България