Свищов - Троян

Линия : Свищов - Троян - Автобусна компания Феникс 2 ООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 9 лв.
Заминава : Автогара, Свищов
Пристига : Автогара, Троян
Времетраене : 2 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свищов - Троян
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 13:00
  • Вторник
    7:00 13:00
  • Сряда
    7:00 13:00
  • Четвъртък
    7:00 13:00
  • Петък
    7:00 13:00
  • Събота
    7:00 13:00
  • Неделя
    7:00 13:00
  • Празнични дни
    7:00 13:00
Napazari.com : Техника за бита
Изработка на уеб базиран софтуер