Свищов - Русе

Линия : Свищов - Русе - Автобусна компания Феникс 2 ООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 8 лв.
Заминава : Автогара, Свищов
Пристига : автогара Юг, Русе
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свищов - Русе
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 12:00
  • Вторник
    7:00 12:00
  • Сряда
    7:00 12:00
  • Четвъртък
    7:00 12:00
  • Петък
    7:00 12:00
  • Събота
    7:00 12:00
  • Неделя
    7:00 12:00
  • Празнични дни
    7:00 12:00
Автобусни линии
Свищов - Русе
Транспортни фирми

Автобусна компания Евробус ЕООД
Заминава :
Свищов
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 8 лв.
Автобусна компания Дунав Автотранспорт
Заминава :
Свищов
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 7 лв.
Румян Божанов ЕТ
Заминава :
Свищов
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 7 лв.