Свети Влас - София

Линия : Свети Влас - Видин - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Свети Влас
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 6 ч. 20 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свети Влас - Видин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:40
  • Вторник
    6:40
  • Сряда
    6:40
  • Четвъртък
    6:40
  • Петък
    6:40
  • Събота
    6:40
  • Неделя
    6:40
  • Празнични дни
    6:40
Автобусни линии
Свети Влас - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Свети Влас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 29.7 лв.
Дв. билет : 47.52 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Свети Влас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 29.7 лв.
Дв. билет : 47.52 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Свети Влас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 29.7 лв.
Дв. билет : 47.52 лв.