Сандански - София

Линия : Мелник - София - Сандански 5

Билети и информация
Еднопосочен билет : 12 лв.
Заминава : център, Мелник
Пристига : Автогара, Сандански
Времетраене : 30 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Сандански
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 25 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Сандански 5

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Мелник - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:10
  • Вторник
    6:10
  • Сряда
    6:10
  • Четвъртък
    6:10
  • Петък
    6:10
  • Събота
    6:10
  • Неделя
    6:10
  • Празнични дни
    6:10
Автобусни линии
Сандански - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Сандански 5
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.