Сандански - Симитли

Линия : Сандански - София - Сандански 5

Билети и информация
Заминава : Автогара, Сандански
Пристига : Автогара, Симитли
Времетраене : 43 мин.
Престой : 1 мин.
Разстояние : 49 км
Транспортна фирма

Сандански 5

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Сандански - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 7:00 9:00 11:00
  • Вторник
    6:00 7:00 9:00 11:00
  • Сряда
    6:00 7:00 9:00 11:00
  • Четвъртък
    6:00 7:00 9:00 11:00
  • Петък
    6:00 7:00 9:00 11:00
  • Събота
    9:00 11:00
  • Неделя
    9:00 11:00
  • Празнични дни
    6:00 7:00 9:00 11:00
Автобусни линии
Сандански - Симитли
Транспортни фирми

Транс 5 ООД
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
Симитли
България
Сандански 5
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
Симитли
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
Симитли
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
Симитли
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
Симитли
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Сандански
България
Пристига :
Симитли
България