Русе - Шумен

Линия : Букурещ - Варна - Автобусна компания Пегасус Груп

Билети и информация
Заминава : Летище Отопени, Букурещ
Пристига : автогара Юг, Русе
Времетраене : 2 ч. 10 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : автогара Юг, Русе
Пристига : бул. Мадара 33, Шумен
Времетраене : 1 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Букурещ - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:00 15:30
  • Вторник
    4:00 15:30
  • Сряда
    4:00 15:30
  • Четвъртък
    4:00 15:30
  • Петък
    4:00 15:30
  • Събота
    4:00 15:30
  • Неделя
    4:00 15:30
  • Празнични дни
    4:00 15:30
Автобусни линии
Русе - Шумен
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Шумен
България
Варна Бус 2000
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 8 лв.
Метро Плюс
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Шумен
България
Автобусна компания Орлан
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Шумен
България
Автобусна компания Омега Груп 84
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Шумен
България
Автобусна компания Анди 2012
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Шумен
България
Едн. билет : 11 лв.
Автобусна компания РИКИ-А-ТУР
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Шумен
България