Русе - Цар Калоян

Линия : Русе - Бургас - Автобусна компания Анди 2012

Билети и информация
Еднопосочен билет : 3 лв.
Заминава : автогара Юг, Русе
Пристига : Автогара, Цар Калоян
Времетраене : 39 мин.
Престой : 3 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Анди 2012

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Русе - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Русе - Цар Калоян
Транспортни фирми

Варна Бус 2000
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Цар Калоян
България
Едн. билет : 3 лв.
Автобусна компания Волфтравел
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Цар Калоян
България
Автобусна компания Евробус ЕООД
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Цар Калоян
България
Автобусна компания Тоди Транс
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Цар Калоян
България
Едн. билет : 3 лв.
Автобусна компания Омуртаг Транс ООД
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Цар Калоян
България
Едн. билет : 3 лв.