Русе - Плевен

Линия : Букурещ - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Заминава : Автогара, Букурещ
Пристига : автогара Юг, Русе
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : автогара Юг, Русе
Пристига : Автогара, Плевен
Времетраене : 2 ч.
Престой : 40 мин.
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Букурещ - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30
  • Вторник
    6:30
  • Сряда
    6:30
  • Четвъртък
    6:30
  • Петък
    6:30
  • Събота
    6:30
  • Неделя
    6:30
  • Празнични дни
    6:30
Автобусни линии
Русе - Плевен
Транспортни фирми

Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Автобусна компания Анидел
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 10 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Автобусна компания Транс 6
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 17.6 лв.
Димитър Димитров ЕТ
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 10 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 17.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 17.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 17.6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 17.6 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Плевен
България