Русе - Карнобат

Линия : Русе - Бургас - Автобусна компания Анди 2012

Билети и информация
Еднопосочен билет : 24 лв.
Заминава : автогара Юг, Русе
Пристига : Автогара, Карнобат
Времетраене : 3 ч. 45 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Анди 2012

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Русе - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Русе - Карнобат
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Карнобат
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Карнобат
България