Русе - Айтос

Линия : Русе - Бургас - Автобусна компания Анди 2012

Билети и информация
Еднопосочен билет : 25 лв.
Заминава : автогара Юг, Русе
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 4 ч. 20 мин.
Престой : 2 мин.
Транспортна фирма

Автобусна компания Анди 2012

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Русе - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Русе - Айтос
Транспортни фирми

Автобусна компания Тоди Транс
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 22 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Айтос
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Русе
България
Пристига :
Айтос
България