Разлог - Пазарджик

Линия : Благоевград - Пловдив - Пътнически превози Благоевград

Билети и информация
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Автогара, Разлог
Времетраене : 1 ч. 25 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Разлог
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 2 ч. 56 мин.
Престой : 4 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Благоевград - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:20
  • Вторник
    6:20
  • Сряда
    6:20
  • Четвъртък
    6:20
  • Петък
    6:20
  • Събота
    6:20
  • Неделя
    6:20
  • Празнични дни
    6:20
Автобусни линии
Разлог - Пазарджик
Транспортни фирми

Автобусна компания Попов - ГМ
Заминава :
Разлог
България
Пристига :
Пазарджик
България