Разлог - Банско

Линия : София - Хаджидимово - Картранс

Билети и информация
Заминава : , София
Пристига : автогара, Разлог
Времетраене : 2 ч. 38 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : автогара, Разлог
Пристига : автогара, Банско
Времетраене : 9 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Картранс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : София - Хаджидимово
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 15:50
  • Вторник
    7:00 15:50
  • Сряда
    7:00 15:50
  • Четвъртък
    7:00 15:50
  • Петък
    7:00 15:50
  • Събота
    7:00 15:50
  • Неделя
    7:00 15:50
  • Празнични дни
    7:00 15:50
Автобусни линии
Разлог - Банско
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Разлог
България
Пристига :
Банско
България
Соня Турс
Заминава :
Разлог
България
Пристига :
Банско
България
Пътнически превози Благоевград
Заминава :
Разлог
България
Пристига :
Банско
България
Попов - ГМ
Заминава :
Разлог
България
Пристига :
Банско
България