Равда - Бургас

Линия : Слънчев бряг - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Автогара, Равда
Времетраене : 32 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Равда
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 58 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Слънчев бряг - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:10
  • Вторник
    6:10
  • Сряда
    6:10
  • Четвъртък
    6:10
  • Петък
    6:10
  • Събота
    6:10
  • Неделя
    6:10
  • Празнични дни
    6:10
Автобусни линии
Равда - Бургас
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Равда
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Равда
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Равда
България
Пристига :
Бургас
България