Прага - София

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 125 лв.
Двупосочен билет : 200 лв.
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Флоренц, Прага
Времетраене : 4 ч. 50 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Флоренц, Прага
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 21 ч. 45 мин.
Престой : 45 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Прага - София
Транспортни фирми

Груп Къмпани
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 180 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 125 лв.
Дв. билет : 200 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 96 лв.
Дв. билет : 166 лв.
Карат - С
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 123 лв.
Дв. билет : 225 лв.
Балкан Хорн
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 125 лв.
Дв. билет : 200 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 120 лв.
Дв. билет : 192 лв.
Рачич
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 120 лв.
Дв. билет : 200 лв.