Прага - Виена

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Флоренц, Прага
Времетраене : 4 ч. 50 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Флоренц, Прага
Пристига : Stadion Center, Olimpiaplatz 2, Виена
Времетраене : 5 ч. 5 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Прага - Виена
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Виена
Австрия
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Прага
Чехия
Пристига :
Виена
Австрия