Поморие - Слънчев бряг

Линия : Кърджали - Варна - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Заминава : Автогара 21-ви век, Кърджали
Пристига : Център, Поморие
Времетраене : 3 ч. 1 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Център, Поморие
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 34 мин.
Престой : 1 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Поморие - Слънчев бряг
Транспортни фирми

Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
М-бус
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Карат - С
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Арда-Тур
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Слънчев бряг
България