Поморие - Бургас

Линия : Слънчев бряг - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Заминава : Автогара, Слънчев бряг
Пристига : Център, Поморие
Времетраене : 45 мин.
Престой :
Заминава : Център, Поморие
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Слънчев бряг - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:10
  • Вторник
    6:10
  • Сряда
    6:10
  • Четвъртък
    6:10
  • Петък
    6:10
  • Събота
    6:10
  • Неделя
    6:10
  • Празнични дни
    6:10
Автобусни линии
Поморие - Бургас
Транспортни фирми

Автобусна компания Кристал
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 3.5 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 3.5 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Карат - С
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 3 лв.
Автобусна компания Арда-Тур
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Поморие
България
Пристига :
Бургас
България