Полски Тръмбеш - Русе

Линия : Велико Търново - Русе - Алекс ОК

Билети и информация
Заминава : Автогара, Велико Търново
Пристига : Автогара, Полски Тръмбеш
Времетраене : 40 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Полски Тръмбеш
Пристига : автогара Юг, Русе
Времетраене : 1 ч. 10 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Алекс ОК

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Велико Търново - Русе
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 11:00 15:00
  • Вторник
    7:00 11:00 15:00
  • Сряда
    7:00 11:00 15:00
  • Четвъртък
    7:00 11:00 15:00
  • Петък
    7:00 11:00 15:00
  • Събота
    7:00 11:00 15:00
  • Неделя
    7:00 11:00 15:00
  • Празнични дни
    7:00 11:00 15:00
Автобусни линии
Полски Тръмбеш - Русе
Транспортни фирми

Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Полски Тръмбеш
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 7 лв.
Автобусна компания Искра Груп
Заминава :
Полски Тръмбеш
България
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 6 лв.