Пловдив - Стара Загора

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 1 д. 6 ч. 15 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 4 ч.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Пловдив - Стара Загора
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 7 лв.
Дв. билет : 11.2 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Леонид Леонидов ET
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 8 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Хеброс бус ООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 8 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 8 лв.
Зара бус
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 8 лв.