Пловдив - София

Линия : Пловдив - София - Хеброс бус ООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 12 лв.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 2 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Хеброс бус ООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 6:30 9:00 9:45 10:30 11:30 12:30
  • Вторник
    6:00 6:30 9:00 9:45 10:30 11:30 12:30
  • Сряда
    6:00 6:30 9:00 9:45 10:30 11:30 12:30
  • Четвъртък
    6:00 6:30 9:00 9:45 10:30 11:30 12:30
  • Петък
    6:00 6:30 9:00 9:45 10:30 11:30 12:30
  • Събота
    6:00 6:30 9:00 9:45 10:30 11:30 12:30
  • Неделя
    6:00 6:30 9:00 9:45 10:30 11:30 12:30
  • Празнични дни
    6:00 6:30 9:00 9:45 10:30 11:30 12:30
Автобусни линии
Пловдив - София
Транспортни фирми

Рали 13
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Рема ЕООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Георг
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Рожен експрес АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Рачич
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България