Пловдив - София

Линия : Стара Загора - Ираклио - Илиас Травел

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 1 ч. 30 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 2 ч.
Престой : 15 мин.
Транспортна фирма

Илиас Травел

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Ираклио
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
Пловдив - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Рема ЕООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Георг
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Хеброс бус ООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Рожен експрес АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Рачич
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Иво Топчиев
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Рожен експрес АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Витоша Експрес ООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България