Пловдив - София

Линия : Хасково - Солун - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара Юг, Пловдив
Времетраене : 1 ч. 25 мин.
Престой :
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 2 ч. 10 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - Солун
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:15
  • Вторник
    6:15
  • Сряда
    6:15
  • Четвъртък
    6:15
  • Петък
    6:15
  • Събота
    6:15
  • Неделя
    6:15
  • Празнични дни
    6:15
Автобусни линии
Пловдив - София
Транспортни фирми

Витоша Експрес ООД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 28 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Рожен експрес АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Афродита Транс
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Матпу
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България
Метро Плюс
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
София
България