Пловдив - Пазарджик

Линия : Пловдив - Пазарджик - Хеброс бус ООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 4 лв.
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 50 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Хеброс бус ООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Пазарджик
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00 8:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 20:00
  • Вторник
    6:00 8:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 20:00
  • Сряда
    6:00 8:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 20:00
  • Четвъртък
    6:00 8:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 20:00
  • Петък
    6:00 8:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 20:00
  • Събота
    6:00 8:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 20:00
  • Неделя
    6:00 8:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 20:00
  • Празнични дни
    6:00 8:00 10:00 12:00 12:30 14:00 14:30 16:00 16:30 18:00 20:00
Автобусни линии
Пловдив - Пазарджик
Транспортни фирми

Пътнически превози Благоевград
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 3 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
В и В Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 5 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Георг
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Рачич
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Илиас Травел
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Медилин СД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Едн. билет : 5 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България
Арда-Тур
Заминава :
Пловдив
България
Пристига :
Пазарджик
България